Yhteistyötä on helppo jatkaa, kun runko on vahva ja kumpikin hyötyvät vahvasti toistensa tuesta ja tarjoamista yhteistyön muodoista, SJK:n myyntipäällikkö Arttu Rahko pohtii.
Kaleva Median johtaja Timo Ranta on samoilla linjoilla.
I-Mediat on nyt yritysjärjestelyiden myötä sulautunut osaksi Kaleva Mediaa. Muutoksista huolimatta olemme edelleen todella aktiivinen toimija ja monessa mukana paikallisesti aina pohjanmaalta lappiin saakka, toteaa Kaleva Median johtaja Timo Ranta.
Olemme erittäin tyytyväisiä yhteistyöhön SJK:n kanssa ja on hienoa, että pitkä yhteistyömme pääyhteistyökumppanina jatkuu. SJK:n yhteisö ja verkosto on ainutlaatuinen ja on hienoa olla osa sitä. Pääsemme tekemään vahvaa ja merkittävää yhteistyötä myös muiden SJK:n kumppaneiden kanssa. Nähdään mahtavissa puitteissa OmaSp Stadionilla! Elämä on paikallista, Ranta päättää tyytyväisenä.
Kaleva Media – https://www.kalevamedia.fi